background image

Yelken OtelYelken Hotelleri ailesi olarak hayallerinizin ötesinde ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanız için siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ilke olarak almış ekibimiz ve hertürlü konforunuz düşünülerek inşaa edilmiş tesislerimiz ile sizlere hizmet sunmaktan onur duyarız.

Deniz, güneş ve kumun tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, animasyon aktiviteleri ile gün boyu eğlencenin tadına varacağınız, Restorant ve A la carte larımızda birbirinden güzel lezzet deneyimleri yaşayabileceğiniz, huzur ve sağlığınız için dizayn edilmiş SPA merkezlerimizde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir tatil için 2006 yılında Yelken ailesi olarak çıktığımız yolculuğumuza sizleride davet ediyoruz.

Otel Özellikleri

Genel Özellikler

Standart Oda Junior Suit Odalar De Luxe Odalarımız
En Yakın Havalimanı 55 km En Yakın Hastane 22 km En Yakın Poliklinik 4 km
Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor Oda Sayısı 297 Yatak Sayısı 790

Otelimizde engelli misafirlerimize uygun dizayn edilmiş odalar da mevcut olup rezervasyon aşamasında otelimize bildirilmesi gerekmektedir..

Kurumsal

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Ege bölgesininin lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Tesislerimiz bünyesinde bulunan alabalık üretim çifligimizde üretmiş olduğumuz günlük taze alabalıkları misafirlerimize tatma imkanı sunuyoruz.
Ayrıca alabalık tesislerimizde toptan ve parakende satış yaparakta bölge halkının balık ihtiyacına katkıda bulunmaktayız.

Düzenlemiş olduğumuz yayla safari turları ile de karadenizin eşsiz güzellikteki yaylalarını, meşhur yayla şenliklerini muhteşem doğa güzelliklerini misafirlerimizin beğenisine sunup güzel bir tatil ve hoşca vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Turumuz bir hafta (6 gece 7 gün) Maçka konaklamalıdır. Her gün değişik yerler görüp akşam tekrar Maçka’ya dönüyoruz. Bu turumuzda hergün valiz toplama gibi bir derdiniz yoktur.